Ekip
2023
2022
2021
2023
Dr. Asil YAMAN
Kurucu & Başkan Penn Museum
Doç. Dr. Koray KONUK
Başkan Yardımcısı
Bordeaux Ausonius Institute
Dr. Anna M. Sitz
Bizans Araştırmaları Programı Direktörü, Tübingen Üniversitesi
Münire Rumeysa ÇAKAN
Kırsal Mimari Araştırma Programı Direktörü, Mimar, Alanya Alaaddin Keykubat Universitesi
İlayda ALİKAYA
Uzman Arkeolog & Arşiv & Veri Yönetimi
Aslıhan GÜÇLÜ
Arkeolog & Sanatçı, Dokuz Eylül Universitesi
Kübra GÜNBEY
Etnobotani Programı Direktörü, Peyzaj Mimarı
Şeyda SAYIN
Arkeolog
Fatih DELİ
Arkeolog
İbrahim AKALIN
Arkeolog
Bahar Cansel İTEZ
Stajyer, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü, TED Üniversitesi
Sude Nur ALTINDİŞOĞULLARI
Stajyer, Mimarlık Bölümü, İstinye Üniversitesi
Tuğba TEKİNALP
Stajyer, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü, Pamukkale Üniversitesi
Mehmet Serhat AYDEMİR
Harita Mühendisi, MESA
Pınar PİŞKİN
PAAM Görevlisi
Tarık GÜÇLÜTÜRK
Bakanlık Temsilcisi, İstanbul Restorasyon ve Konservasyon Merkez ve Bölge Laboratuarı Müdürlüğü
2022
Dr. Asil YAMAN
Kurucu & Başkan Penn Museum
Doç. Dr. Koray KONUK
Başkan Yardımcısı
Bordeaux Ausonius Institute
Doç. Dr. Canan ÇAKIRLAR
ZooArkeoloji Programı Direktörü
Gröningen Universitesi
Dr. Anna M. Sitz
Bizans Araştırmaları Programı Direktörü, Heidelberg Üniversitesi
Dr. Öğr. Üyesi Taylan DOĞAN
Kült Araştırma Programı Direktörü, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
Merve Yeşil
Uzman Arkeolog, Süleyman Demirel Universitesi
İlayda ALİKAYA
Uzman Arkeolog & Arşiv & Veri Yönetimi, Ege Universitesi
Dilara TAKI
Uzman Sanat Tarihçi,
Necmettin Erbakan Universitesi
Münire Rümeysa ÇAKAN
Öğretim Görevlisi, Y. Mimar,
Alanya Alaaddin Keykubat Universitesi
Zeynep OKYAY
Küratör, Çağdaş Sanat Programı Direktörü, PASAJ
Aslıhan GÜÇLÜ
Arkeolog & Sanatçı, Dokuz Eylül Üniversitesi
Halime Ayşe ÖZAYDIN
Sanatçı, Nişantaşı Üniversitesi
Mehmet Serhat AYDEMİR
Harita Mühendisi, MESA
Doğukan TOKÇİN
Şehir ve Bölge Plancısı
Aslıhan ŞENTÜRK
Şehir ve Bölge Plancısı
İbrahim ULU
Arkeolog
Fatih DELİ
Arkeoloji Öğrencisi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
Ferhat DELİ
PAAM Görevlisi
Şirin AKAN
Arkeoloji Öğrencisi, Onsekiz Mart Üniversitesi
Ayşe KAHRAMAN DİLEKÇİ
Arkeoloji Öğrencisi,
Muğla Sıtkı Koçman Universitesi
Kübra Nur YILMAZ
Uzman Arkeolog, Onsekiz Mart Üniversitesi
İbrahim AKALIN
Arkeoloji Öğrencisi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
Arda KARA
Arkeoloji Öğrencisi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
Hüseyin YAĞYUDAN
Sanat Tarihi Öğrencisi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
Ayşegül DİKMEN
Arkeoloji Öğrencisi, Adıyaman Üniversitesi
Pınar PİŞKİN
PAAM Görevlisi
Sergül ÖZÇELİK UÇAN
PAAM Görevlisi
Alper Serhan DALTEKİN
Bakanlık Temsilcisi, Kocaeli Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğü
Mutlu KARADAĞ
Müze Temsilcisi, Marmaris Müzesi
2021